مهستان » عکس و بیوگرافی » عکس الن دی‌ جنرس و همسرش پورشه دی راسی + بیوگرافی

عکس الن دی‌ جنرس و همسرش پورشه دی راسی + بیوگرافی

الن دی‌ جنرس و همسرش پورشه دی راسی

عکس الن دی‌ جنرس و همسرش پورشه دی راسی

الن دی‌ جنرس و همسرش پورشه دی راسی

بیوگرافی : الن دی‌ جنرسEllen DeGeneres ‏ متولد ۲۶ ژانویه ۱۹۵۸ در لوئیزیانا، بازیگر و مجری آمریکایی است. الن دی‌ جنرس با حضور در برنامهٔ تونایت شو جانی کارسون مجری و کمدین مشهور آمریکایی، شناخته شد.

 

همسر الن دی‌ جنرس

الن دی‌ جنرس در سال ۱۹۹۷ طی حضور در برنامهٔ اوپرا وینفری اعلام کرد که همجنسگرا است و در سال ۲۰۰۸ با پورشه دی راسی ازدواج کرد.

 

خانواده الن دی‌ جنرس

مادرش بتی پرفر، روانشناس و پدرش الیوت دی‌ جنرس کارمند بیمه و برادرش ونس نوازنده و تهیه‌کننده است. پدر و مادرش تا سن ۱۳ سالگی از الن می‌خواستند وی پیرو آیین Christian Sciencee شود، اما دو سال بعد آنها تصمیم به جدایی گرفته و در همان سال هم از یکدیگر طلاق گرفتند. بعد از مدت کوتاهی مادر الن با روی گروسندرف که یک فروشنده بود، ازدواج کرد. سپس، الن و مادر و پدر خوانده‌ اش از لوئیزیانا به تگزاس نقل مکان کردند اما برادر الن، همراه پدرش ماند.

 

بیوگرافی پورشه دی راسی

پورشه دی راسی Portia de Rossi با نام اصلی آماندا لی راجرز متولد ۳۱ ژانویه ۱۹۷۳ ، بازیگر استرالیایی – آمریکایی است که علت شهرتش بازی در نقش نل پورتر در سری آلی مک‌بیل و بازی در نقش لیندسی بلوث فونک در سریال پرورش شکست‌ خورده است.

پورشه دی راسی در سال ۱۹۹۶ با مل متکلیف برای گرفتن گرین کارت ازدواج کرد، اما به سرانجام نرسید. پورشه دی راسی در سال ۲۰۰۸ با الن دی‌ جنرس ازدواج کرد و در سپتامبر ۲۰۱۱ موفق به دریافت گرین کارت شد.

اشتراک گذاری مطلب

6 − 3 =

اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم